Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn Nick Arsivi !!

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Dolar Msn Nick Arsivi !!

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:35 pm

<< Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime >>

Bazen bir içki şişesi, yaşam destek ünitesi!...

Belki de sen yanıldın...
Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
Ebedi bir hayal kaçkını...

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT.. umuT yoK senDen başKa..

yoRuLdum aRtık ..

Sevdiqim İnsanı HeR sefeRinde BaskaLarının Koynunda buLmaktan yoRuLdum

Seni düşünürken
Sen yanlarımın ağrısından dört köşe olurum
Evin etrafın da...
Ve ben yine seni düşünürken...
Kirli ve üşümüş bir çocuk
Olurum.

Özlem geceleri kapımıza dayanacak
Sevgilim../..susturma bizi
Sürç-ü lisan olmasın bu aşk

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!

αѕκтαи уüzüмüz ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉzє ¢αиı σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕızѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!
••.•´¯`•.•• єภ ๒üyüк คşкı๓ รєภรเภ••.•´¯`•.••

~~~ηαѕıℓ вιя ѕєν∂αуѕα вυ "кαяşı" кσуαмαм~~~
уαяıм кαℓ∂ıм.. ѕєηι ∂üşüηєяєк вιттι вιя gє¢є ∂αнα.. gözℓєяιм αηℓαтıуσя нιѕℓєяιмι αмα..вєη ιѕтєѕєм∂є кєℓιмєℓєяє ∂öкємιуσяυм...αğℓıуσяυм αğℓα∂ıкçα вιя кєz ∂αнα αηℓıуσяυм ѕєηι ηє çσк ѕєν∂ιğιмι..öуℓє вιя нαℓє gєℓ∂ιм кι вαктığıм,göя∂üğüм,∂υу∂υğυм ѕєηѕιη.. çσк υzαкℓαя∂αѕıη(!) αмα...

ѕєηι ѕєνιуσяυм...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Dolar Geri: Msn Nick Arsivi !!

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:36 pm

Uğurladım eski sevdalarımı../..gözlerine ilk baktığım an
Çarmıha gerdiğim özlemlerimi azat ettim
Huzur kazandım müzayededen ikimiz için
Bol köpüklü bir kahve taşıdım bakışlarımla sana
Yüreğimi istedin../..verdim

Kayıplarım çok,ne yazar senide kaybetmişim
Ben kimleri tarihe gömdüm,sen bilemezsin
Kalbimdeki imparatorluğun efendisi benim
Seni az önce idam ettirdim

tüm barbi bebeklerimin bacaklarını çoktan kırdım ben;

bebekler'l e

oyna_mı'yorum artık ...!

içim'de iç ses /dış ses kapışması var ...!
iç ses'me ayakta alkış varken,
dış ses'ime olanca küfür'üm var.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,nefes almak değilmiş,yaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişey,seni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

Aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET, sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...

Sen beni,benim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses , Ne Nefes , Ne de rüzgar Bağışlar Seni, Dönüp sırtını Giderken, Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğime, nezle olur burnumu çekerim daha iyi...

Gülü gülene,sevgiyi bilene, nefreti hakedene,kalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değil,senin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyim,haftaarası gelemem, cumartesi annem evde pazar babaannemde, hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde, Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende....

Kirpiklerin köprü olsa,gözyaşların nehir,nehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki , dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak
Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

SeNi seviYorum Ama benİ anLamadıN dUyqularImLa oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor qELiyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil ,virgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyum, özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek ßeni ßırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiL,Gittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'!!!

üç кυяυşℓυк ιηѕαηα вєş кυяυşℓυк ∂єğєя νєяιяѕєη αяα∂αкι ιкι кυяυşα ѕєηι ѕαтαя...
∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм…уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм…gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм…
υηυт вєηι υηυт gιтѕιη вυ нιкαує вυя∂α вιтѕιη… уαя gözüη αу∂ıη уαя gözüη αу∂ıη αятк вєη∂η кυятυℓ∂υη уαя …
gυяυя αşкı zιуαη є∂єη ѕözüмü тυтα¢αğıм ѕєηι υηυтα¢αğıм αşк яσмαη∂ı єѕкι∂єη ѕєνєη кιzιη яσмαηι şιм∂ι νє∂α zαмαηı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
KaLbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ....?????

DeqEriMi bİLemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin qiBisine qöNül vermiŞim... aŞkımm çEk qiT haYatıMdan...
ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєят νυяυя...

!...нαуαттα єη α¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяє¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя...!

׺°”˜`”°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя, уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя ׺°”˜`”°º×

ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

...ιηѕαηℓαяα üçüη¢ü вιя ѕαηѕ νєямє ιкι∂є кαℓ...

кαℓвιη, мαηтιgα ѕιgмαуαη αуяι вιя мαηтιgι ναя∂ιя

...кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє...

...кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя...

ѕєνgιℓιℓєя, güzєℓℓιgє zαмαηℓα αℓιѕιρ σηυ gözℓєяιуℓє ∂єgιℓ ∂υуgυℓαяιуℓα göямєує вαѕℓαяℓαя

ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя

υмυ∂υηυ уιтιямιѕ σℓαηιη, вαѕкα кαувє∂є¢єк вιяѕєуι уσктυя

--вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ..!

En son innOcent tarafından Salı Eyl. 02, 2008 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:37 pm

can damarımdan ayrıLdım kapıyı çarptım arkama bakmadım qururumdan qeçemedim onu bi kez dinLemedim tanrım bana yardım et..

yüreimin sesi bana hesap sorar oLdu bebeim o qünden beri kaLbim çiçek qibi soLdu...

anLamadımki ne oLdu karar verdim çok erkenden nasibimi aLdım şimdi..
''....ayrıLamam ki severken...''

qitme kaL be yanımda şurada baş ucumda sana kurban oLurum eLweda deme bana...

dokunduum hiç bi tende kokun yok aradıqım mutLuLuqu qözLerinde buLdum

yaraLarım artık uzakta biyerde sessizce küllenip savruLuoo

sen son aşkım son ümidim oLacaksın kaLbimde her zaman tek kaLacaksın ruhum dudakLarında hayat buLuo yaşadıqım en büyük aşk sen oLacaksın...

ayrıLmamz çok qereksiz şimdi uzaktan sebepsiz

biri bana qeLsin oda sensin beni kırmış OLsanda...

qeL noLur qeL qittiqin yerden hayat çok sert katLanmak zor SENSİZ...

ben hep bekLedim hiç qiden oLmadı ...

hazırım kendimden qeçmeye aşk isterse keLebek ömrü kadar kısa sürse dönemem artık senin oLduqun şehre kanıo mavim içimde öLece..

qörmeden duymadan mümkün mü yaşamak eLLerim dokunmadan aşk
yaLanmı qerçekmi sen söLe hayat...

aşkı araken bitti yıLLarım....

aLayını siLer sana qeLirim...

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe...

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:38 pm

O melek yüzün, benim güleryüzüm.
Şimdi geçmişim hüzün, sensiz yaşanmış her bir gün...
Senden başka, artık düşemem aşka.

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

aLoNe DaNcEr PuPpEt

╔╗ ♥
║║╔═╦╦╦═╗
║╚╣║║║║╩╣
╚═╩═╩═╩═╝
coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

» ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN « я&в мυѕι¢ ιη мє

-ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

Geçmi$imi çöpe Attmı..Karı$tırın özenTiLEr

-Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

ºº¢ığLığım boğâzımı késti, kânâ(yâ)mâDım
-dé hâLindéyim âcıLârın.ººº

♣▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒♣

.......DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé...

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d

erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh

ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış

aşqq her daqqa qıwırırr .. <3

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

Lคภєtlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]

darĸneѕѕ qυenCн...

×●×●×эѕяђaяħєйqűѕ змǿ×●×●×
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:39 pm

нαу нαу ,,ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу ,, вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу..!

boS biRakdim niCk yeRini heP boMbo$.....

aRka mSnde neLer oLuyor...?

Bu yazıyı FARKEDERSEN, FARKEDECEKSIN ki bu yazıyı FARKETMEN ya da FARKETMEMEN hiç FARKETMEZ. Sen en iyisi bu yazıyı hiç FARKETME.

géri sayıyorum ;
üç , iki , bir , sıfır , éksi bir
gittikçé soğuyor bu düş
saydam artık gözlérim
ki bu iyiyé işarét . ..

(%)..ömRümü haRcadigiM...KumaR gibiSin....(%)

нéя кaяéѕι
ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм.
çözмéуé çaLιşтιкça,içiмdé кaувσLυяѕυи..

Bu BeNiM SeRSeRi SeRBeST STiLiM!!!

”ˆ ''Netten 250 MB’lik bir dosya indirirken, bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşAllah!
BiLékLérmi késSs. . DamarLarmLa knDini as. .!!!

$iMdi öLe uzâKKy qêLdîqîm yôLLR yâNL$ bî ôyKûDêîm ßnî YêNîDêN yâzZ!..

İlham perimi GEBERTTİM.Lirik yazmıyorum ....

hayat tarafında mars edİLmiş tavLa biLmeyen kiŞiLik =/

[ Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı ]

SizøfrenikRuhumintiharameyiLLi....õLmekiStiyørøLem iyøRum..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIm..

The Sun Of My Dark Street ( karanlık sokaklarımın güneşi)
Dünya nüfusuna göre her erkeğe 2 kız düşüyormuş. Benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

¦ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

¦ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

¦ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

¦ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

¦ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

¦ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Kendini kandırma kızım!Ne sanıyorsun sen hayatı pembe bi elbise mi?Bıkmadın mı etrafa Pembe gözlüklerle bakmaktan Ya da polyannacılık oynamaktan? Geçmio işte acılar
Kaç kez anlatıcam sana Bu işler internet bağlantılarına benzer Bi koparsa kalırsın
Ortada Ne o küçük hanım niçin bu yaşlar?
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:40 pm

tamam dır şimdilik bu sözlerim
aşkım seni sonsuza kadar beklerim
gelmesende yanıma aglar bu gözlerim
unutamam seni her zman özlerim

(^_^) » υиυтмα! иαѕỉℓ ѕєиѕỉζℓỉğỉ вєи уαяαтмα∂ỉмѕα тα∂α¢αğỉи вєиѕỉζℓỉκтє вєиỉм єѕєяỉм σℓмαуα¢ακ... « (^_^)

neden durmadan yağıyorsun yağmur neyi ıslatmaya çalışıyorsun cadde ıslak kaldırım ıslak ,eğer gzölerimi ıslatmaya calışıyorsan onlar zaten ıslak…

sen bnm hayatımda bir piyonsun seni kaybedersem 2 puanım gider ama ben senin hayatında şahım beni kaybedersen oyun biter'’

dipsiz bir uçuruma düşsem ölmekten değil seni kaybetmekten korkarım aşkım!!
pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım
Ağladım seninle ilk defa Elimde parçalanmış bir hayat var aslında Hap soldum söylediğim yalanlara Çıkışlar hep kapanmış ruhum dar sokaklarda

Sahte sevgililer terkettiğinde benim yokluğumu anlayacaksın, beni başkasıyla her görüşünde kaybettiklerine ağlayacaksın..

Yırttım resmini artık eskidin,unuttum ismini sen bir kahpesin
Bıktım büsbütün her şeyden senin yüzünden kahretsin.

Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.

NE YAĞMURLAR NE BULUTLAR YAĞDI İÇİME SÖNMEDİM SENDEN BAŞKASINI SEVMEDİM SEVEMEDİM HERŞEYİ SİLDİM GÖNLÜMDEN Bİ SENİ SİLEMEDİM ...

Ben sözünü dinleyen uslu kızın değilim onun qüzel qözlerini yüreğimden atamadım söz vermiştim sana anne yeminimi tutamadım..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:41 pm

UNUTMA Kİ...

" Unutma ki "
Tüm insanlar, yanlizliga yeniktirler.
Solmus resimlerde ararlar mutlulugu
Ve........ gönüllerde yasatirlar,
SEVDA SARHOSLUGUNU....

bakma benim gözlerime haykırırım yoksa seni sevdiğimide dayanamıyorum artık bu hasrete dünya alem duysun seni seviyorum delice ...

tükenmeden bitti eksik yaşadık biz bitmedik öylece kaldık titrek bir mum alevinin havaya bırakmış olduğu bir iz ve göz gözü görmez bir sis değildik ki biz......

egilir başlar çatılır kaşlar en güzel aşklar lisede başlar..

Aşkın bana düşen en masum tarafını istedim.
Sen masum değilsin dediler.
Bu sefer bana düşen kısmını istedim.
Sana bir şey kalmadı dediler.
Düşündüm..Peki bana onu verin dedim.
O'nu başkası aldı dediler.
Bana ne kaldı?diye sordum.
Düşündüler...Sana 'AŞK ACISI' kaldı dediler

Bu hayat inadına bana her gün yapılan çok bayat ve kötü bir espri
Yırttım resmini artık eskidin,unuttum ismini sen bir kahpesin
Bıktım büsbütün herşeyden senin yüzünden kahretsin.

acı çekerek geldik bu günlere,
boyun eğmeyiz kimselere,
kanmayız sahte gülücüklere,
saygı şeklinde övmelere,
herkesin ölüm diye korktuğunu,
biz sokakta oyun diye oynarız...

azdan az çoktan çok gider ankara merkez kafasına göre herkes...

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız.

ѕєηι υηυтмαк ιçιη αηт ιçтιм gözℓєяιη gєℓ∂ι αкℓıмα ναzgєçтιм...

ηι¢£ ∂£ℓιкαηℓıℓαя g0я∂üк кσℓυη∂α кız ¢єßιη∂£
£мαη£т αякαѕıη∂α ѕüяü.. яα¢σηυ кαнρєℓιк
уüяüуüşü ѕαнтєℓιк , кαℓßι ναя уüяєğι у0к...

ѕüяgüη∂єкι υмυтℓαя кα∂αя υzαктα уιℓ∂ιzℓαяιη
αяαѕιη∂αкι αу gιвι уαραуαℓηιz ι∂αм ѕєнραѕιη∂αкι
мαнкυм gιвι çαяєѕιz σℓѕαη∂α вυ ѕєν∂ιğιη ∂αιмα
уαηιη∂α υηυтмα!
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:41 pm

Hayat düşündüğün kadar güzel,gördüğün gibi tatlı değildir.Gerçekler bir gün gözünün önüne geldiğinde,pembenin kara sevdanın yara,arkadaşlığın ise palavra olduğunu anlarsın!

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek öyle zor ki gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek...

GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdırsakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

Çekerim giderim bende kiyarim sevgime yanarim ölürüm belli etmem kendime bile aglamam hiç aglamam zaten alistirdim yalnizliga yenilmem kendimi artik ölsem bile seni aramam...

Suskunluguma bakipta seni unuttum sanmasu dunyada ozledigim biri varsa oda sensinsen uzakta olsan bile yuregimde hep benimlesin !

aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

ben bu dünyada hala yaşıyorsam inan hayati çok sevdiğim den değil sırf birilerine inat olsun diye...
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:42 pm

Hayatı Komedi Sananlar "SON" Espriyi İyi Düşünsün!

σтυяαяαк вαşαяıуα υℓαşαη тєк ναяℓıк тανυктυя...

αтı ѕєν∂ιм çιƒтє αттı, güℓü ѕєν∂ιм ∂ιкєη вαттı, кız ѕєηι ѕєν∂ιм вυяηυη кαℓктı...

ιηѕαη вιя ¢üмℓє∂є αηℓαтιямι αşкι ѕöуℓє...

нєу ѕαηα ∂ιуσяυм ѕєηι ∂єℓιℓєя gιвι ѕєνιуσяυм..

вαşкα вιяι σℓαмαz вυηυ нαкєтмιуσяυм...

вιяαкιρ кαçмαк , ѕαηα уαкιşιя αη¢αк, ѕєηιη вιя α∂ιη уαℓαη¢ι вιя α∂ιη αℓçαк..

ѕєη ѕєνgιηιη ѕσğυккαηℓı кαтιℓι...

> Çok eskiden adı varmış, Başka bir tadı varmış, Adam gibiymiş Sevmeler !

> O siyah beyaz aşkların, Adı şimdi Eski Toprak!

> Bu sahte gülüsün ne anlami var ???

> Üşüyorum tek başıma neden yoksun yanımda? Bir başıma şu odada, Efkarımla başbaşa ...

> Boşuna ağlayıp bakma yollara, Gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni!!!

> Çok istersin onu birgün birgün yanında, Kalmaz kalmayacak unuttu seni !

> Yüzünden düşsede, birgün gelip yüzüne, Gülmez gülmeyecek unuttu seni !
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:43 pm

Sarıldım sensizliğe can yoldaşım olur diye, Sensiz sokaklarında!

Yine yanlış seçim, Yine bir yalancı... Tükettik ömrümüzü !

Aşkın uğruna, Yine bir kördüğüm, Yine aynı hüsran!

Aşkın uğruna, Harcadınız beni artık yeter, Her yeni sevgili dahada beter!

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda...

Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak!

Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle

Simdi çok yalniz... sensiz yatagim... Doymadim sana .. aciyor canim...

Öyle pismanim ki... ahin ömrüme... Agitin gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...

ASika bagdat sorulmaz, aninda korkup tuyer.

Ask dolmaya benzer, iyi sarilmazsa piserken dagilabilir.

Sevgilim duygularim visne kaymak yani karmakarisik.

Annem bana okula giderken ustunu SIKI giy terleyip usutme.Karsidan karsiya gecerken dikkatli ol dedi. Ama asik olma demediki.

Ask bir sudur. Eee isin butun espirisi bu mudur?

Ask bir deniz bense onun engin sularinda dibe cokmus bir keriz.

Sevgilim sensiz gozlerim hicbirseyi gormuyor. Seninle olunca da gozlerim senden baskasini gormuyor.

Askin mideme vurdu, beni ne yar paklar nede dost, beni paklayacak olan bir ayran iki de tost.

Ruhum benim her gece gel bekliyorum seni o selvinin altinda mezarcı mahmut.

Askin bahardi bulbuller vardi Da... Hangi salak kafesin kapsini acik birakti.

Artik bu solan bahcede bulbullere yer yok. Bulbulleri on bahceye aldilar. Buraya marul ekecekler.

Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim. Insan bi haber verir burada bosunami bekledik.

Ask bir otomobil gibidir yedek parcalari surekli degisir.
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Açtığınız boşluğu saklamak için kendimden,
daha büyüğünü yaratıyorum içimde..

Her şeyin kurtuluşu açık aslında…
Kimse yokken uçmak…
Her şeyin sonu hayatın, acının, benim…
Karanlık beni çağırıyor içine…

Gökyüzünde her şey farklı…
Her şeyin sonu geliyor benimde…

> O sokağa girme dedi sevgilisi! Dinlemedi!

> Fark aradınız, farkında oLamadınız, tek farkıMız vardı, Farkındaydık!

> öLüm oyunu çift kişiLik, ağır çekeN maT oLur!

> Birkaç istisna, aLayı yaLaka!

> hesap verenLerden oLamadık, hep hesap soRduk!

> hep şüpheLi tipLerdik, görüp yoLunuzu değiştirdiğiNiz kişiLer bizLerdik!

> Sizin gözLeriniz doLarken biz gözümüzü kırpmadıK
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

KimSede aramaDım gönLümüN pamuK prenSesini..

Yırtık kaLbim yamaLı, dostLarımıN ücreTi pahaLı, ödemeK zor geride kaLan tüm hesapLarı..

İnan bu ayaklara giderek azalır derman.
Önümde melekten bozma şeytan, elinde soğuk tırpan.!!!

Akar sular dönmez geri tıpkı gençliğim gibi, bebekti ceninin ergeni, bir erdi büyümüş meyvesi....

Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? kalbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisliğin.

Bak bataklıklar üzeri ne kadar da parlak bakta gör burdan her tarafta güzel yüzlü tuzak !!!

Eğer düşman yoksa bil ki savaş olmaz şehvet edilinen şu zevkler kolay solmaz..Kula yataklık edenler dost sayılamaz.

Gerçek! bana bir adım daha yaklaş! Gaflet! Benden bir adım daha geri at!!!

nefret ediyorum hayattaki herseyden..
özgürlükten vazgecmemi isteyen insanlarrdan..

Ruhum, kapalı kapılar ardında kilitli.
Denize nazır bir yerde bıraktım bedenimi..

Kırgın değilim ruhumu bedenimden ayırmayı başarana..
Üzgün değildim kaldığım uzak diyarlarda..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:44 pm

Son gecemDe son sigaRam biLe oLsan, ayağımıN aLtında ezeRim, gözüMü kırpmam iNaN!!!

Herşeyin bittiği anDa el uzatsaN, o eLini keserim, ACIMAM!

> Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer!

> Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?

> arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere yem oLmak.. ya aDam gibi ya aDam gibi gideRiz!

> aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa...!

> aDam oL öyLe Yaz!

> Biz akıL vermez, gösteririz.. Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz..

İnsan bazen vazgeçer sevdiğinden,
ruhuna eşdeğer saydığı da olsa…

Perde açılır...
Ruh, kapalı kapılar ardında kilitlide olsa,
biraz aralar kendini..

haykırıken sesim daima
bunalım yalnızlık ve bu lanet saçmaLıgın
bir hücresi olacak..!

boşLuκtα Чαşαяsın...
tακмαzsın...
καЧbetмei qöze αLαmαzsın..
hαЧαdı tαsαяıмLα Чαşαяsın
κendi hαЧαLini κendin
Чıκαяsın..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:44 pm

Güηéşiη άDı céLLά† Diчé άηıLdıgı ъiя чéя ,
ђéяKéz KάяάηLıkLάяdά Mu†Lu ,άηά яéηK siчάђ ..

яéηGimi ъuLάmıчoяuM
KucuKKéη άηηémıη ъéηDéη άLDıgı
suLuъoчάLάяά COk ıђ†ıчάCım vάя...

Düηчάmı άчdıηLά†άmıCάk Kάdάя Lάηé†Liчim
Lάηé†Li Doguчoяum güηLéяé ..

Her zaman içimde bir yerlerde siz görmeseniz de…
İçim kararıyor…
Özenle yaptığım tek şey sonumu hazırlamak…

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek…
Uzaklaşsanız da benden,
dokunmasanız da içimdeki karanlığa
anlamalısınız beni, içimdekileri..

Gittikçe büyüyorlar içimde ve
ben dur diyemeyecek kadar yorgunum onlara…
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:45 pm

Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor
Sokaklar, caddeler, kaldırımlar ıslak ...

Önce iyi günleri, peşinden ise ayrılığa sebepleri ..
Ve yine ayrılırız.
Bir daha hiç bir zaman görüşmemek üzere !!!

|| ҳ̸Ҳ̸ҳ ﻛ son néfésimdé élimi sén tutucaksın!
son sözLérimi bir sén duyacaksın! ҳ̸Ҳ̸ҳ ||

(•̪●) Kaybolduм ѕєηιη кαLвιη∂є ...

Nokta Konmuş...
Bitmiş...
En Güzel Hikayem...

Tek Geldim Tek Gidicem...

Hayat Bişey Sorucam...
Benden aldıklarını nerene sokucaksın ? XD

I'am NothinG...

dostLuk aqLamaksa
yüregindeki acıyı paylasmaksa
aĞLadıĞında sıcak bir kucaksa
dostun için ateşe atıLmaksa
sonsuza dek yanındayım . !

ßén . .

ßiraz KibirLiymişim

ßi seLam vermezmişim

ßirazz acayipmişiM

gaLiiba deLiymişim .. [ ! ]

ßiri ßana GeLsin , o Da Sénsin
ßéni Kırmış oLsanda...
İkimizDé aşıK,biR Ték FarkLa
ßénimKi SénDen ßiRaz FazLa
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

You Have All Of Me!!!

Give Your Love To me..
içime işlerken farkına varmamışım

Hoşgeldin bu benim yüreğim
VE SEN ESKİ SEN DEĞİLSİN
TADIN EN MÜKEMMELİNDE
ACIMA KALBİME ONU TÜKETMEK ZOR
BU GECE ALDIĞIM TADI YOK ETMEK ZOR

Ateşli bakışların karanlıkta parladı
Kırmızı dudakların tenimde dolaşmalı
Gel kıpır kıpır
İçim fıkır fıkır
Teninde dolaşsın ay
Ay geceye küsmeden
Yarını düşünmeden

ölü yada diri görenlerin insaniyet namına görmemezlikten gelmeleri rica olunur

hangi denize girsem yağmur başlardı...
utanırdım mutluluktan..

o ßana göz kırpardı uzaktan..
kıskanırdım onu içimdeki tuzaktan...

nefes almak sadece onun için bir ihtiyaçtı...
beni sadece umutsuzluk nefessiz bırakırdı..

o koridorda öyle aynalar vardıki...
kendinize bakmak için cesaret gerekirdi...
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Yaşıyorm LayLayLom .. Hayat Gelsin vay vay hom.. xD

benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xD

senİ sevioRum saNa taPioRum . . saLaq şaKa yapioRum x)

ỉ'м иσт вяσκєи

I Love You..
I NeeD You..
I Hate You..
The End..
qame oweR... !!

BaNa qüLmeYi armaqaN eTTin aMa neReYe koYdumm...BuLamıoRmm

aRqamDa ßiRçq a$q war!!

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın

Kan kokan nefesini harcama
Çığlıkların yetmez seni kurtarmaya…

Yaşananlar silinmez
Yaşanacaklar engellenemez..

Geçmişe ettiğin lanetler
Tekrar dökülecek dudaklarından
Geleceğe dair…

Çığlıklarının titreyişi
Gözlerindeki korku
Bıçaklardaki kanın tek sahibi..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:46 pm

kırığım ben şu kırık dökük hayatımda
ağlıyorsam hep tek başıma..

sınıyorsa hayat beni eğer
ama karıştı bi kere ruhum ruhsuzluğa
alışmış aldatılmaya..

yitip giden sevinçlerin ardından hep bakmaya
şimdi varsın olmasın umutlar..

kaRanLık bi odaYdı kaLbiM,, DuwaRLar we tAbLoLaR..

anıLara kapıLıp kaLma insaNın kaDeri böLe(!)

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

Gencliğim Kuş Olup Uctu Elimden Mutluluk Sözcügü Düştü Dilimden Küllerim Savruldu Yıllar Önceden Sana Verilecek Sevgi Yok Bende
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

durur atışLarı yorgun kaLbimim..
ses öLür ruh öLür ben öLür..
bir sen kaLırsın içimde..
öLmezsin bitmezsin tükenmezsin..
ve iner bi perde gözLerime..
artık nefes oLmaz duygu oLmaz..
ben oLmaz bir sen olursun akLımda..
ölmesiz bitmessin tükenmezsin..!!

KaPaT PErdELeRiNi aRtIk gÜnEŞ GiRmEsİn
kİmSe bENi bİlMeSİn
kApAt pErDeLEriNi
kAlBiN BeNi sEvMeSiN

şimdi ben susuyorum, yalnızlığa talip
sende sus bana
sus ki, bir daha ölmeyeyim…

eskiden...
hayat Çok Başkaydı...
ve Sen...
tüm Hayaller içinde Tek Gerçeğimdin !!!
şimdi ise...
hayat Bambaşka...
ve Sen...
tüm Gerçekler içinde Tek Hayalimsin !! !

Bir gün "dön" demeyi düşünürsen
Hiç tereddüt etme gel!
Seni bekliyor olacağım
şayet sensizliğe yenik düşmediysem

duymasamda söyle bana sevdiğin en güzel şarkıyı
gökyüzünü anlat bana,benim gördüğüm kara bulutlarmı var orada??
YOKSA GÖREMEDİĞİM MAVİLİK Mİ?..!

Herkes GüLüşümü Görüyor
Kimse savaşımı görmüyor.
Herkes sesimi duyuyor
Ne düşündüğümü kimse biLmiyor.
Herkes yazdıkLarımı okuyor
GözyaşLarımı kimse görmüyor.
Herkes beni tanıdığını sanıyor
Ama kimse benim kim olduğumu biLmiyor

PişmanLıkLarım oLdu zaman zaman...
Bazense keşkeLerLe tükettim saatLeri,
yanLışLarıma tesLim oLdum.

PişmanLıkLarımın en büyüğü ise
" aşktan "
yana oldu....

Duracağım burada
Gidişini seyredeceğim
Kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim
Kavgasız olacak, fırtınasız olacak
Saçma sapan olacak
Organlarım birbirine vuracak
Arkandan sessiz bakacağım
Ben yine salağı oynayacağım...

Seni Senden Çok İsterKen..
Hep ßenden Geri Kaç oLurmu..??

ßen YAKın Sen uzak..
Ya Sen YakınLarımda ßen IRAK..

Sen Dogru ßen ßaya yanLı$..
ßay dogruyLa ßayan YanLış.. xD

Sevdik saydıK die KALkmasın ßi Yerlerinn..
ßundan Sonra SEvgi Yok..
Saygıda HAkedene..

ßizSiz Cehennem YanMaz..

MeraK etme Anne..
Canımı Yakmıorumm..
Sadece İçimdeKi KirLi Kanı Çıkartıorum..
**!!**

ßat Ama..
AcıtMa..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

apTaLca sözLeRiNİ daa NeKdR diNLicem dmK daLga gçtiN ay gLmkTn öLcm bN sNi hiç sevmediM peki beyfeNdi buNa ne diceN....

SaçmaLarım ; hemde nasıL ! SüsLüyümdür ; Sorma qitsin..Seviyorum kendimi ; aa sende mi ? xD

Kusacaq qiBi oLuoRum Yüzünü qöRünce sen naPıyoRsun aynaya Bakınca kimBiLir..xD

lanEt ettiM yAşadIğıM onca aşKlara sAKınN dönMeyiN geRİ küskÜNÜm bakIŞlarA

bEBEİN OlayıM sAllA benİ Ayağında ....

GÜnaH mı SeVmEK be SevgiLİM oYSA ben senİ çoK sevDİM ..

SeVgiler KİlitLİ sAnDıK HeR ZamAN aÇık diiL dİ ..!!

KeşkelErlE dayaNır OldUK keşke bendE SevmeSeyDim ..

MeleKleRDE ağlar belKİ bİR güN ...

KALBİMin Her BiR küÇük OdaSıNDa MeLEĞİm sen vaRsIN ..!

Bİr MUcize OLması lAzım AŞKıMa CÜMlelRE döNÜşürEBİlmem iÇİn ...!

sEninLe İLK deFA öLüyorum SanA sEni sEVİYORUm sEninLE yaşamAK istiyorum sonSUZa ...

sENİ SeviYorum içİmDen geldi süledİm ..!

seNi sEninLE yaşAK isTiyORUM ..!

Dagıtma SacLarını RüzGara...
uCar GiderSin Tutamam !,

kapıLma yeLkenine GemiLerin ,
kayßoLursun ßuLamam (:

iCimde ßuLutLar ,
heR mevSim
yaR nasıL güLeyim ..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:47 pm

Olduğun yerde dur,
Beni yorma öldürme..!
Sevdam şarkımdadır,
Acıyı içime çökertme..!

Doğdun o vakitte,
Ölmüş bir sevdadan aldın
Kendi sevdana kattın yaralı yüreğimi..!

Yüzümden düşen bin parçayı
Toplayıp attım kum saatine
Belki zamanla bir ihtimal
Eriyip akar gider diye
Gülümseyecek şey kalmadı
Dönüp bakınca maziye

HER NEREYE GİDERSEN
KENDİNLE YÜZLEŞİRKEN
SUSTUKLARIN BÜYÜR İÇİNDEE

"Bir deniz üstündeyim,ne ucu var ne bucağı
bir sevda içindeyim,başım dumanlı..
...
Gönlümde bir dünya,pamuk gibi.."

Mutlu olmak senin elinde
Unutma
Kıymet bilmez onlar aldanma
Yorulma...

sen hiç yalnız kalmadın mı ?
kalabalığın içinde
derdine derman aramadın mı ?
şişelerin dibinde

sözler sahteymiş, çek kendini adım adım
yüzler belliymis yağmurlarda aradığın
bulamadığın... "

gel birer çocuk olalım.. bugünden başlayalım..

Kaybettik severken,yorulduk denerken
Bana sabırlar dilerdin,sen pes ettin benden erken..
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:48 pm

Birak ellerimi Üç satir yazacagim Üç satirda sEn!...
Birak gözlerimi Dört yana bakacagim Dört yanda sEn!...
Birak yüregimi Bin kere sevecegim Bin kerede sEn!..

Ah diyorum şimdi..
Bir yağmur yağsa...
Sen çıkıp gelsen..
Soğuktan üşümüş ellerini alsam parmaklarıma..
Öpsem avuç içlerini..
Sonra bir daha, bir daha..
Koklasam, sarılsam sana..
Yağmurlar yağsa..
Yüreğimdeki aşk alev alsa, bir kor düşürsem gözlerine..
Bir yıldız yanıp sönse gözlerinde..
Karanlıklar aydınlansa..
Ruhumu ıslatsan varlığınla...Dudaklarında kaybolsam..
Ve
bir daha yolumu hiç bulamasam...

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken... !

*Affetmek iyi insanların intikamıdır..!

*açık kalple konuşan düşman,içten pazarlıklı dosttan daha iyidir..

*Yavaş konuş ama hızlı düşün…

*yalnız kaldığında ağlayabilen bütün insanlar masumdur…

*bir insana sonsuza kadar güvenirsen…onun İNSAN olduğunu unutursun…!

Yaz direniyor sonbahara. . . gece yıldızların sözcüsü, bir tek seni anlatıyor. Yanıma bakıyorum yoksun, nefesin daralıyor, boğazımdan başlayıp tüm vücuduma yayılan bir ağırlık yerimden kıpırdayamaz hale getiriyor beni. Kapıyorum gözlerimi, yoksan görmesinler hiç bir şeyi . ' Ansızın çıkıp gelse ' diyorum ' Bir dokunuşuna bir kenti feda edeceğimi bilse ve gelse . . . '

GELMEZ MİSİN ?????

Uzaktasın ; ama ... değilsin gibi aslında, yüreğimden kalkan kelebeklerin saçlarına konduğu o an , bizi zaman ve uzaklığın asla ayrı koyamıyacağını anlamıştık ikimizde. İki beden , iki farklı yerde olsa bile ruhların buluşmasını ne engeller ? Özgür bırak ruhunu. Gecenin karanlığını delen beyaz bulutlara binip gelsin ve buluşsun benimle . Bırak ruhlarımız sevişsin bu gecede . . .

İSTEMEZ MİSİN ? ????

Sen aslında ' ben' sin. Şimdi ne düşünüyorum aynını düşünüyorsun biliyorum. Sabah uyandığımda yanımda olmayışının acısını daha geceden hissediyorum. Uykularım kaçıyor, uyku benide senide çoktan terketti zaten. Ve sende benimle aynı anda duyuyorsun. Gözlerinde hüznü , gözlerinde sevinci gözlerinde en yaramaz çocuğu gördüğüm anlar geliyor aklıma . Sende bak gözlerime . Orada yıllara meydan okuyan, solmamış ve asla solmayacak bir aşk war . . . Senin aşkın . . .

GÖRMEZ MİSİN ???

ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm

๓ ๏ є ฬ เ ạ ภ ¡ ů ץ Đ ь ų گ Ў ή ø § î ³ √ ℓ ظ Ф λ ק ς ι ύ ي đ ﻮ ๑ ๓ ภ Ģ Ļ ؟ †

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Suyu kirletip
Dibindeki çamurları içinize çekmek gibi birşey benim sessizliğim...
Az bulunan bir taşın
Denize fırlatılması gibi yada...
Kimine göre soğuk,
kimine göre fazla anlamlı...

kİmİ YaNıNdA aRıYoRsAn öNcE iÇiNdE BuLaCaKsIn...!

GöLgem BiLe Terketti beni ArKAma BaKsam Ne YazaR.!

Karakteri Oturmamis Toy ßunyeler. Amacsiz Yasayan 5 Para Etmez Lümpenler Yandan Kahpe Yalandan Sevgililer , Arkadan Vuran Sinsi Kolpalar Cafede Uyuz - Nette Casanova Takilan Zavallilar 2 Çift Lafim Var ------in Qidin.

Dün Cnm oLan Yarm,Düşmanm oLamz bnm!HatırLarı hep sorulr,slmları alınır..Sildiklerm vrdr Bir de!Adları anıLmz,sadce BedduaLarımdr

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri

I'm better off alone anyway…

Anlamı : ne olursa olsun yalnızken daha iyiyim
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

"bir varmış derken yok oldun;
içimdeki çocuğun masal saatine denk geldi aşk..."

Benim hocam kelimeler,cümleler ailem,argolarsa köpeğimdir...
Köpeklerim basitlere,cümlelerim anlayanlara,kelimelerim ise dostlarımadır!

... σуυηcαкℓαrı вıяαкıρ уüяєкℓєяℓє σуηαуαℓı,σуυηℓαяıη α∂ı "αşк" кαℓ∂ı...вєηѕє çσcυк.../.уα υмυтℓαя∂α вιтєяѕє.../

♥♥Eskiden KaranLıkLarDan KorKar
YağmuRLarDaN ÜrPeRiRDiM ŞiMDi
KaranLıkLar SırDaŞıM
YağmuRLaR GözYaŞıM OlDu!!!♥♥

İnsAn Ya HayRan OLur Bana ,Ya DüşMan...Ya Hiç YokmuSum Gibi UnutUrr,Yada Çıkmam AkLındAn..!!!..

˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:•. Seni seviyorum .•:*¨`*˙·٠•●●•٠·˙

(¯`•._ﻯ€йЇ• ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .•´¯)

๑ع١٥٧ ع"ỳapıℓαи ві çoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_кα∂α∂ ιя...

Biri Gider Biri Gelir Hayat Hep Böyledir
Vedalar Koysada Bazen Gitmek Gerekir
Mesele Beklemektir Mesele Özlemektir
Belki ben Yanıldım Sorunum Depresiftir..!

Bazen susmak gerekiyormuş,bazen bomboş bakmak gerekiyormuş hayatın yalanlarına..
Anlamaya çalışmak saçmalık..!Anlamadan yaşamak gerekiyormuş..Ama bazen!
Unutmak gerekiyormuş unutulma pahasına..
Zaman değilmiş gideni getiren..
Aslında zamanmış var olanı götüren..!

...Masallarda yaşar akıllarda kalır
Anlamalısın onu yaşatmalıyım
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim....

ßazen bıkarsın ya hayattan,
Sana sunulan tüm güzellikleri görmez olur gözlerin...
Yaşamın kıyısında sallanır durursun öylece..
Hayat;
Öyle bir bakar ki gözlerine anlayamazsın tüm bu karmaşayı...

ßazen,
ßıkıyorum hayattan ve tüm ışıklarım sönüyor..
Etrafımda kalan anlık teselliler oluyor, gülüp geçiyorum..
ve seçme sansı vermiyor hayat,
bize sunduğu kadarını yaşatıyor kaderimizin...
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

SaNMaki HaLa SeViYoRuM SaNMaki HaLa ÖzLüyorum Sad€c€ KuLaqınaa $u iki keLim€yi FısıLdamak İstiyorum Canın Ceheneme

Ne kimseЧe Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü wardıR

ßana a$k nedir diye sormayın..1 kere ya$adım 1 daha ya$armıyım biLmeyenLerdenim.

AnLadım S£ninki Aşk D£iL H£w£sTii..İşin AsLı B£nd£ SakLı S£nd£ki SahT£siydii!

Senin İçin warmıydım Yokmuydum..Az mı Cokmuydum??..

3 YanLısın 1 Doqruyu Götürdüqü Şu AptaL Hayatta Ték Doqrum Kéndimim ALayınız GéLsé Götürémézsiniz

qeCici Asma ßeni..KaLıcı ÖLdür ßoyNumun İzi qaLsn Yüreqinin İpinde..

^^ÖLümm..^^Ayıkken qELme Kapıma..Dönerim ßeLqi qirdiqim yoLdan yine Cıqar ßiriLeriDostLarım Tutar ßeni.Kafam qüSeLqen qEL aL qötür ‘ßeni’…

Asq ßumu Acı mı AcıTırmıı..Asq ßunu ßana yhabmaya meCßur mu?

Aşk mı dedin bana saçmaLadın...Seni sewiyorum diyene inanma yoL wer...Beni en son bırakıp qidende beni herşeyden çok sewerdi boşwer..!

уαzмαq ιѕтєяιм α∂ıмı ∂єƒαℓαя¢α..∂υ∂αкℓαяıмℓα ∂υ∂αкℓαяıηα..

єℓℓєяιη єℓℓєяιм σℓ∂υqυη∂αη вєяι вєη кєη∂ιм ∂єqιℓιм ѕєωqιℓιмм..

нαℓα кü¢üq вιя кız ¢σ¢υqυуυм нαℓα уüкѕєк ѕєѕє кıяıℓıя нαℓα кσℓυмυ ѕєят¢є тυтαяѕαη αqℓαяıм... :

[ Sєn Dσqяυ Bєn Bαуαqı YαnLış ''Bαу DσqяυуLα'' ''Bαуαn YαnLış'' ]

[ Düиуαdα hєяkєѕє иαѕiρ σLмαм bєи...ALLαн'ıм bєиi ѕαиα bαqışLαѕıи. xD ]

Şimdi ikimizinde qeCeLeri Coq farqLı..ßirimiz ßasını yastıqa koyuyor.ßirimiz ßir yaßanCının Omzuna..We iqimizDe Deqişiq ßasLıorS qüne..ßirimiz uyqusuZ qaLmı$..ßirimz yarin koyNunda..

KimSe Duymuor qürmuor biLmior..DoqunSaLar Hüznüme..DöqüLeCeimm ParCa ParCa…

AwucLarımda Hüznüm Sana qeLmekteimm Senden ne Bir ömür İstiormmm Fakir yüreqime Feda EdiLiceq ..Ne De ßir Ten DiLiorm AcıLarmda Heba EdiLeceq.SAdeCe ^BenLe^ ßasLaıpp ^SenLe^ ßiten CümLe Sana qeLiorqen.. Yüreqinde ‘’ßir CümLeLiq Yerin’’ War mı..?

ßuquLU CamLardaqi SözLer qißisin.NefeSim oLmadan Sen ßir HiçSin..

SeSSiz oLmaq SenSiz oLmaq Kadar Zor DeqiL..AsıL Zor oLan SenSizLiqinnn SeSsizLiqinii DinLemeq..

Sen hanqi Senenin ßaharında Yaqan YaqmurSun ki Yüreqime Yaqdıqında Hiç kurumuorSnn..

Hep Sesine ßir KuLaC qaLa BoquLuormm..ßiLmem SEnmi Erqen Demir aLıosn ßenmii qeC qaLıormm..?

Weresiye vicdanLar SaTın aLıorumm.. DüşLerm ifLasın eŞiqinde..Aşq HırSızına CıqmıŞ Adım..Ruhum yer yer haCizLerde.. qözLerimm karanLıqa mahkumm.KaLbime müeßßet weriLdi.
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

Mesaj tarafından innOcent Salı Eyl. 02, 2008 4:49 pm

!!--__эśмэѓ Ŀάđŷ__--!!

YaLaN asKLaRıN SaHTe oYuNCuLaRı

[_!вiiя кєz Dαнα αйLαуαcαgιмвεйzεмεDiigiiйiiнαуαтιй мαѕαLα!_]

öят DüşLεяiiйiiDüşLεяiiмiiй üѕтüйεDüşLεяiiм üşüуσя!! «3

giiDεcεкѕεй уαвαйcι кσLLαяα fεLαкεтiiм σLυя уαя!!öLüмüй σLαѕιм gεLiiя!!! =(

кαувσLѕυη! ρυѕLυ яüуαLαяιй αяDιйDαgυяυяα уσкυz ѕενDαLαяDα!!

ßiras daha kaL yaLwarırım,böyLe cekıp qitme neoLur,GüLmes agLar sarkıLarım benı sensızLıqe itme ne oLur

öLüM KapıMı CaLMaSaDa KaLbİM SeNin!!

Bu iNadM aSKa Be SeVGiLiisaVasMda YaLnz BrKma BeNi

dMm yeTeR yeTR HerŞeY isTeDiiN giBi oLsNbN ZtN öLdM KaLN saGLr sNN oLsN

Yeniden KaLßim kıRıK,kapıLar açık YoLum ince, yoLum uzun YaLñızlıımda yürüorum

SaKın qeLme hazIr deiLim, deLiiim Kac qNdurLodosum tuttu, PoyraZm souKkK

döиdüм gє¢єиιи
кαяαѕıиα αятıк кιмѕє кıяαмαz вєni
σ кüL gιвι dєиιz σ ѕєѕѕιz кız
кαуıρ вιя ѕαиdαLα вιиιρ gιттι...

Bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor
Sokaklar, caddeler, kaldırımlar ıslak ...
Kimi yağmurdan alelacele kaçarken,
Kimi de usul adımlarla yağmura koşuyor

Keşke yine hiç keşke demesem
ve sen
birgün birdenbire çıkıp gelmesen...
innOcent
innOcent
Teğmen
Teğmen

Kadın

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics