Forum Kuralları

Aşağa gitmek

Yukarı Forum Kuralları

Mesaj tarafından M3RTi Bir Perş. Kas. 01, 2007 5:03 pm

1.) Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

2.) Yazacağınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Üyeler tarafından yazılacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylaşımlardan site yöneticileri ve editörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

3.) Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya
çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir


4.) Forum kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri iptal edilir. IP numaraları yasaklanır. Gerekli yasal işlemler başlatılır


5.) Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Bu konuları yönetici ve editörler kilitleme, silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir


6.) Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz

7.) Üyelerin seçtikleri imzalar 3 satırdan uzun olamaz. İmza, politik bir içeriğe sahip olmamalıdır. İmzalarda site tanıtımı kesinlikle yasaktır. İmzalarda büyük punto veya kayan yazı kullanılamaz

8.) Forumun hiçbir bölümünde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız, başka sitelerin reklamı olan içerikler yollamanız ve bunlar dışındaki tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır


9.) Ahlaksız ve reklam amaçlı nick seçmeyiniz ve başkasının nickini kullanarak siteye giriş yapmayınız. Aksi tespit edilen üyelikler uyarılmaksızın silinir.


10.) İnfonuza ve imzanıza yok beni ara ben gerçek aşk istiyorum ve bunun gibi saçma şeyler yazmayınız


11.)
Bir tane konu açıp ya da başkası bir konu açtığında onun altına sınırları zorlayacak şekilde durmadan copy paste veya flood (durmadan konu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayınız.


12.) Sitedeki üyelikleri tehlikeye sokacak mesajlar göndermeyiniz.


13.) Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.


14.) Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir.


15.)
Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.


16.)
Forumda uzun süre cevap almamış konular otomatikman silinir.


17.) Foruma editlenmemiş ">" gibi ibareler olan kötü görünümlü mesajlar göndermek yasaktır.


18.)
Site içerisinde herhangi bir şekilde kişisel bilgilerin (adres, telefon, mail, msn v.b.) verilmesi yasaktır.

19.) Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. Yardım istiyorum, ?, Help, imdat gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz.


20.)
1000 ,nci mesajım, 1852 inci mesajım, günaydın, iyi geceler, renkli rüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canım sıkılıyor, nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktır. Açılan konular silinir, açanlar ise bunu alışkanlık haline getirirse üyeliği kilitlenir..

21.) Bir konu açıp ardından her yanıtlayana teşekkür ederim, sağol v.b. yazılar yazmak yasaktır


22.)
Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır

23.) Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir yoktu diye itiraz edilemez. Bu yüzden her fırsatta okunması gerekmektedir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

24.)
Forum içerisindeki bayan kullanıcıların istemedikleri halde rahatsız edilmeleri kesinlikle yasaktır.

25.) Adminler Gerektiği Zamanlarda Site Yararı İçin Neden Belirtmeksizin Kullanıcı Kilitleyebilir.

Son Düzenleme Tarihi: 08.11.2007
avatar
M3RTi
Yönetici
Yönetici

Erkek
Mesaj Sayısı : 119
Nerden : İzmiR
Mesaj : M3i Style
Kayıt tarihi : 04/06/07

Kullanıcı profilini gör http://bomb.forumup.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz